Official Prepix Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Official Prepix Romania

Primul forum official romanesc al trupei de dans Prepix.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Haw si Junhyung (B2ST) prieteni din liceu?

In jos 
AutorMesaj
PoppinGirlJiye
Admin
PoppinGirlJiye


Mesaje : 26
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Romania

Haw si Junhyung (B2ST) prieteni din liceu? Empty
MesajSubiect: Haw si Junhyung (B2ST) prieteni din liceu?   Haw si Junhyung (B2ST) prieteni din liceu? Icon_minitimeSam Sept 17, 2011 4:07 am

Haw si Junhyung (B2ST) prieteni din liceu? Page10

Intr-un interviu pentru 10asia, in timpul promovarii malodiei "Shock" a trupei B2ST, Junhyung a vorbit despre Haw si cum a ajuns el coregraful trupei:

Citat :
Junhyung: Am devenit lacomi in multe aspecte de fiecare data am lansat un cantec in particular pentru acest cantec deoarece toata lumea chiar il place. Am avut de asemenea un faimos instructor de dans pentru coregrafie. Ha Woosin, votat numarul 6 in lumea intreaga in dans, directorul si liderul al Prepix style a ajutat cu coregrafia noastra. Este de obicei peste oceane pentru activitati si de obicei el nu face coregrafie pentru cantareti dar l-am stiut inca din liceu asa ca a fost de acord. Dar nu am fost atat de buni si in acelasi timp am lucrat din greu sa ajungem la asteptarile lui deoarece nu am vrut sa ii ruinam reputatia.

Credit: omonatheydidnt & 10asia, tradus de PoppinGirlJiye@PrepixRo
Sus In jos
https://prepixromaniaoficial.forumgratuit.ro
 
Haw si Junhyung (B2ST) prieteni din liceu?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Official Prepix Romania :: Prepix :: Haw (하우신) :: News (뉴스)-
Mergi direct la: